Şirketler satış grafiklerini doktor adres ile artırıyor

Şirketlerin başarılı bir satış grafiği izlemesinde en önemli etken doğru müşteriye zamanında ulaşmaktır.


İşletmeler müşterilerine kurye, kargo veya posta yoluyla çeşitli amaçlarla ulaşmak isterler. Bunda amaç kimi zaman fiziki bir ürünün teslimatı, kimi zaman da bir fatura, bir katalog ya da bir davetiye göndermek olabilir. Bu gibi yapılan çalışmalar ne kadar çabuk ilgili kişilere ulaştırılırsa, müşterilerden o kadar çabuk geri dönüş olur.


Şirketler, yaptıkları çalışmaları müşterilerine ulaştırmak için çeşitli yöntemler dener. Günümüzde en çok tercih edilen yöntem ise veri tabanlarında bulunan adres datalarından ilgili kişiye ulaşmaktır. Fakat zaman zaman bu yöntem pek ses getirmemekte ya da beklenen geri dönüşler yaşanmamaktadır. Bunun başlıca sebebi şirketlerin veri tabanlarında yer alan adres bilgilerinin güncel olmaması ya da veri tabanında bulunan adreslerin eksik bilgiler içermesidir.

Şirketlerin veri tabanında bulunan adreslerin güncel olmaması; doğru zamanda ilgili kişiye ulaşmayı engellerken, şirketlerin satış grafiklerinde düşüşlerin yaşanmasına sebep olabilir. Ortaya çıkan bu senaryonun yaşanmaması için şirketlerin doğru adres datasına sahip olması gerekmektedir. Doktor Adres yazılımı şirketlerin bu yönde yaşadığı sorunları ortadan kaldırmak amacıyla geliştirilmiş bir veri ambarıdır.


İşletmeler adres veri tabanlarını daha güncel ve eksiksiz bir hale getirmek için Doktor Adres’ten yararlanabilirler. Doktor Adres sayesinde adreste yer alan eksik bilgiler tamamlanır, güncel olmayan bilgiler güncel olanları ile değiştirilir, mükerrer kayıtlar ortadan kaldırılır.

Tüm işletmelerin yazılımlarıyla entegre olarak bulutta yada işletme lokasyonunda çalışabilen Doktor Adres sayesinde daha güvenli bir yol izleyip, müşterilerinize doğru adres datası ile ulaşarak, satış grafiğinizi her geçen gün arttırabilirsiniz.

0 görüntüleme0 yorum