Şirketler adres karmaşasını önlemek için Doktor Adres’e başvuruyor.

Şirketler için başarının devamı müşterilerle kurulan yakın ilişkilerle doğru orantılıdır. Fakat müşterilerle olan yakın ilişkiyi sağlamak ve bunu sürdürmek her zaman mümkün olmaz. Çünkü çoğu şirket ellerindeki müşteri datasını kullanarak, bu iletişimi sağlamaya çalışır. Fakat müşteri dataları zamanla güncelliğini yitirir ve şirketler müşterilerine ulaşmakta zorluk çekerler.


Şirketlere müşteri datalarının yarar sağlaması için bu dataların belirli aralıklarla güncellenmesi gerekir. Günümüzde en fazla değişkenlik gösteren datalarda yer alan adres unsurlarıdır. Adres unsurları güncellenmez ise şirket bu değişimin gerisinde kalır. Bu da şirket için hem zaman hemde maliyet açısından zarar demektir.


Doktor Adres ile adres verinizin güncelliğini sağlayın


Yukarıda bahsettiğimiz tüm sorunlardan Doktor Adres yazılımı ile kurtulabilirsiniz. Doktor Adres yazılımı sayesinde adres datanız en güncel hali ile korunur. Yapılan işlemler sonucu adres hataları düzeltilir, adreste yer alan yazım yanlışları tespit edilip standart bir yazım ile yazılır. Eksik adres unsurlarınıda tespit eden Doktor Adres, adı değişen adres unsurlarınızın da güncellemesini yapar.Doktor Adres sayesinde adreslerinizin coğrafi pozisyonları üretilip güncel ve standart bir dataya ulaşırsınız.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör