Satış pazarlama kanallarınızı işvet ile güçlendirin

Günümüzün koşullarında şirketler var olan müşterilerini koruyarak büyümek için, birbirinden farklı pazarlama stratejileri geliştiriyorlar. Şirketler için hem var olan müşteriyi korumak hem de olan müşteri potansiyellerine yenilerini eklemek oldukça önemli. Bunun için ise sistemli bir çalışma gerekiyor. Yapılan sistemli çalışmalardan da verimli sonuçlar almak için yapılacak olan analizlerin ve değerlendirmelerin güncel veriler üzerinden yapılması gerekiyor.


Güncel Veri Hızla Önem Kazanıyor


Her şeyin hızla değiştiği bir ortamda güncel veriler üzerinde çalışmak neredeyse çok güç. Çünkü elimizdeki veriler ne kadar güncel olsa da belli bir zamandan sonra piyasada yaşanan hızlı değişimden dolayı, elimizdeki veriler güncelliğini yitiriyor. Güncel olmayan verilerle yapılan analizler ise şirketlerin yanlış sonuçlar alıp, yanlış kararlar vermesine neden oluyor. Verilerin güncel olmamasından dolayı yaşanan bu kayıplar ise şirketlerin satış rakamlarına eksi olarak yansıyor.İşvet İle Pazarlama Kanallarınızı Güçlendirin


Halbuki satış rakamlarınızı eksiye götürmektense Mapaktif A.Ş tarafından hazırlanmış olan Türkiye’nin en güncel ve büyük işletme veri tabanı olan İşvet ile çalışarak satış kârlılığınızı arttırabilirsiniz. Ofis, imalathane, fabrika, atölye, hastane, dershane, restaurant vb. gibi Türkiye’de yer alan tüm faaliyet noktalarını İşvet’te bulabilirsiniz.İşvet’i diğer veri tabanlarından ayıran en bilindik özelliği Türkiye’nin en büyük ve en güncel veritabanı olmasıdır. İşvet veri tabanındaki güncellik sistematik çalışmalar sonucunda sağlanır. Sürekli değişimi takip eden bir ekip ve saha çalışması sayesinde açılan yeni noktalar İşvet’e eklenir, kapanan noktalar İşvet’ten çıkartılırken, bilgileri değişen verilerde güncellenir.

İşvet ile size sağlanan güncel veriler sayesinde, pazara sunacağınız yeni ürünün hitap ettiği potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, rakiplerinizi analiz ederek satış, pazarlama kanallarınız güçlendirebilirsiniz.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör