Promosyon ve tanıtım haritalarıyla bilinirliğinizi arttırın

Şirketler kendilerine özel hazırlattıkları promosyon ve tanıtım haritalarıyla bilinirliklerini arttırıyorlar. Her firma için özel hazırlanan bu haritalar özellikle, oteller, restaurantlar, seyahat, ulaşım, organizasyon ve araba kiralama firmaları tarafından talep görürken, reklam ajansları ve kültür, sanat kuruluşlarının da tercihi oluyor.

İstenilen formatlara göre hazırlanan bu haritalar özel olarak belirtildiğinde İngilizce, Rusça ve Almanca olarak da hazırlanabiliyor. Promosyon ve tanıtım haritaları genellikle Turistik İstanbul Haritası, Turistik Türkiye Haritası şeklinde hazırlanırken,bölgenizdeki gezilecek yerleri gösteren haritalar formatında da hazırlanabilir.


Bu haritalarla bir yandan hedef kitlenize bölgesel tanıtım yaparak yardımcı olurken, bir yandan da şubeleriniz, hizmet noktalarınız, servis verdiğiniz alanları göstererek bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Size özel olarak hazırlanan bu haritalarda firma logonuz,firma sloganınız gibi kurumsal detaylara da yer verebilirsiniz.

0 görüntüleme0 yorum