Mapaktif’ten BKM Express ile online data ve harita alabilirsiniz!


Artık mapaktif.com’da kartografi ve veri setleri ürünlerimizi kredi kartınızla (isterseniz taksit seçenekleri kullanarak), BKM express hesabınızda satın alabilirsiniz. Web sitemize gelişmiş e-ticaret becerileri eklemek için WooCommerce entegrasyonunu tercih ettik. Ödeme işlemleri için ise güvenilir ödeme sağlayıcısı PayU ödeme sistemine dahil olduk.

Kredi kartı veya diğer ödeme verilerinizi kesinlikle kaydetmeden güvenli biçimde işlem yapmanızı sağlıyoruz. PayU hakkında daha fazla bilgi almak için bu linki kullanabilirsiniz.


Kartografi (harita) yada veri setlerinden istediğiniz ürünleri tek tek yada sepetinizi ekleyerek çoklu halde satın alabilirsiniz. Örneğin sosyo-ekonomik statü verisini birkaç farklı şehir için ayrı ayrı sepetinize ekleyebilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için şeffaf biçimde fiyatlarımızı yayınlıyoruz. Sürpriz maliyetlerle karşılaşmadan, haritalarımızı ve veri setlerimizi inceleyebilir, örneklerimizi indirebilir ve satın almak isterseniz çok pratik biçimde satın alabilirsiniz.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör