Posta giderlerinizden yüzde 10 tasarruf edin


Piyasaya yeni bir ürün sunacaksak ya da bir pazarlama kampanya çalışmasına girmişsek, ilk olarak bunu müşterilerimize duyurmamız gerekir. Bunun için elimizdeki adres datasından yararlanırız. Tam da bu noktada önemli olan bu datanın ne kadar güncel olduğudur. Eğer elimizdeki data güncel değilse, hem kampanya duyurumuz ilgili kişilere ulaşmaz, hem de yanlış datadan kaynaklı gereksiz posta ve kargo giderleri için harcama yapmış oluruz.


Günümüz şartlarında belli aralıklarla güncellenmeyen bir adres datası zamanla işe yaramaz ve sonuç veremeyen bir data halini alır. Böyle bir data ile çalışırsak ulaşılmayan müşteriler, geri dönen postalar ve boşa geçirilen zaman hiç de hayali bir senaryo olmaz. Bu senaryoyu önlemek için güncel datadan yararlanmalıyız. Peki elimizdeki datanın güncelliğinden nasıl emin olabiliriz? Ya da datanın güncelliği nasıl sağlanır? İşte tam bu noktada Doktor Adres yazılımı devreye giriyor. Doktor adres sayesinde elinizdeki data güncel bir data haline gelir. Doktor adres, datanızdaki yanlış adresleri tespit eder ve güncel olan unsurlarla değiştirir. Eksik olan adres unsurlarını tespit ederek tamamlar; yanlış ve mükerrer olan kayıtları devreden çıkarır ve böylelikle güncel bir dataya sahip olursunuz.


Artık elinizdeki bu güncel data sayesinde, yapacağınız tüm pazarlama çalışmaları belirlediğiniz hedef kitlelere ulaşır. Böylece bir yandan satışlarınızı artırırken öte yandan eski datanın sebep olduğu gereksiz posta ve kargo maliyetlerinden de tasarruf etmiş olursunuz.

0 görüntüleme0 yorum